I run for ride

V Praze se tento víkend konaly dva eventy, které jsem nechtěla zmeškat. Rok plánuji účast na We Run Prague, trošku kratší dobu pak Prague Harley Days.

I run for ride

Na We Run Prague se musí trénovat, což jsem skrz samé ježdění trochu šidila a měla jsem trému.

Stoupla jsem si na start s nápisem na zádech PETROL AND ESTROGEN s předsevzetím, že běžím za všechny holky, co jezdí. Ani jsem se nestihla protáhnout a tři, dva, jedna, start! Nejkrizovější jsou pro mě první 3 kilometry. Zvolit si vlastni tempo, nenechat se strhnout rychlostí ostatních a dýchat. Krize ale přišla ještě dřív...to nedám...měla jsem víc trénovat!

Hlavně se nezastavit!

Vběhli jsme do centra. Kolem trati fandili turisti, kolemjdoucí, číšníci, prodavači, no prostě všichni. Šel z toho mráz po zádech a mě to tak nakoplo, že jsem se na 7. kilometru skoro zapomněla osvěžit. Už chápu všechny ty sportovce, že je pro ně publikum důležité. Díky tomu jsem úplně zapomněla, že už nemůžu a dokonce jsem si to užívala.

Minuli jsme značení 9. kilometr. To není možný, já to dám... Přidala jsem do tempa a koukám na cílovou rovinku 1:05:02, lepší čas než minuly rok. Huráááá, mé malé vítězství!!!

Jak jinak než na motorce jsem odfrčela oslavit své malé vítězství s kamarády na Prague Harley Days. A slavilo se. Zkoukli jsme thajský box, pool dance battle, Tublatanku, Arakain a nechala jsem si potetovat citrón. Děkuji všem, se kterými jsem to mohla oslavit!!!!

A nakonec jsem si řekla, že bych asi raději měla jezdit v teniskách, protože běh i jízda mě neuvěřitelně baví a nikdy nevím, kdy zase něco poběžím!!!