Ladies Ride 2015

Jednoho dne, asi rok zpátky, jsem dostala nápad. Hned jsem začala zapisovat a čmárat do notesu. Nápad zněl jasně: dát najevo, že je nás, holek co jezdí, spousty. A navíc udělat něco, co má smysl. A tak to začalo.

Ladies Ride 2015
Vloženo
Tags: s láskou pro dobrou věc

Tolik náhod, kolik se od té chvíle událo. Tolik skvělých lidí, které jsem za tu dobu poznala a kteří mi pomáhají. Sny se prostě plní, když to člověk dělá rád a od srdce. Výsledek je tu, protože Dámská jízda, co má smysl, je venku. Spousta práce za mnou, spousta přede mnou, ale už teď se na to těším. Protože za vším budou úsměvy žen z domova Pramen, které pracují na projektu Prostě krásná. Pokud chcete vidět tyhle dámy šťastné a usměvavé, přijďte se podívat, přispět malou finanční částkou a udělat dobrou věc.

Spojuje nás to, že rády jezdíme na motorce. V jeden den nás bude spojovat navíc i to, že naše jízda bude pomáhat. Motorkářky, nenechte si ujet dámskou jízdu a registrujte se. Těším se na vás.

Současně děkuji všem, kteří se na této akci podílejí, podporují a pomáhají mi. Bez vás by to nešlo. Děkuji! Jste skvělí!