Sváteční slovo

Je po Vánocích, blíží se konec roku 2014, první rok projektu Petrol and Estrogen a je asi potřeba trochu bilancovat, někomu poděkovat, zhodnotit a tak.

Sváteční slovo
Vloženo
Tags: s láskou PF 2015 harley-davidson

Tak předně bych ráda jasně a nahlas řekla, že to STÁLO ZA TO. Chtěla jsem poznat další holky co jezdí, a to se mi podařilo. Chtěla jsem o tom všem psát blog. A vznikl Petrol and Estrogen. Poznala jsem super lidi, nejen Estrogenky. Najela jsem 7000 kilometrů, bez nehody a jenom asi dvakrát jsem to jak se říká "zahodila". Za zmínku stojí, že pokaždé se našlo pár ochotných Testosteronů, co mi pomohli Sportyho rychle zvednout. Těm tímto mockát děkuji. Jak moc mě to ještě baví, a co mám v plánu příští rok? Dámské jízdy, nový merchandising pro holky... Plánů je spousta a zima je ideální na jejich plánování. Tešte se! 

Je po sezóně, ale to neznamená, že na ježdění nemyslím každý den. Zvlášt s ohledem na počasí. Ježíšek to asi ví, a proto mi asi nadělil zbrusu novou přední Dunlopku D 401 Harley - Davidson! Děkuju moc, Ježíšku! Docela vtipné najít pod stromečkem pneumatiku. Praktický dárek, co myslíte? Asi lepší než různé pochybné doplňky, protože kvalitní pneumatiky jsou to jediné co nás drží na silnici. Nebudu se tu dnes rozepisovat o důležitosti kvalitního obutí pro Váš motocykl, hromada užitečných rad je zde. Stejně tak pár rad pro správné zazimování miláčka.

Všem, kteří mě podporují moc díky. Všem bych také ráda popřála fajn zbytek roku a veselého Silvestra. V další sezóně pak jen dobré počasí a hlavně opatrně ať pojedete kamkoliv.