The Distinguished Gentleman's Ride

Má jízda má smysl! I když jsem holka, tentokrát jsem se rozhodla být gentlemanem. Oblékla jsem sako, uvázala kravatu a vyrazila pro mužskou věc!

The Distinguished Gentleman's Ride

Celý nápad, abych se účastnila akce The Distinguished Gentleman's Ride, vznikl velmi nenápadně. Asi před měsícem jsem se na webu dívala, jaká bude účast a bylo registrováno pouze 6 jezdců. Oka, bude to komorní akce. Třeba v Indonésii mělo jet jezdců pouze pět, takže no a.

Jenom krátce. DGR je komunita a charitativní akce, která sdružuje jezdce, aby se zvýšilo povědomí o rakovině prostaty a vybraly se peníze na výzkum její léčby. Jednotlivé akce jsou v každém městě organizovány dobrovolníky v jeden den a to 28.9. Podmínkou je, chtít udělat něco pro dobrou věc, obléci se v ten den jako gentleman, naleštit stroj a jet se se s ostatními projet. 

Začala jsme tedy pátrat, kdo z kamarádů pojede a nakonec nás bylo k deseti. S blížícím se datem počet registrovaných na stránkách stoupal rapidně nahoru, 55, 60, 70? Whow, to musí mít organizátoři radost. 

My se tedy řádně zaregistrovali, připravili a vyrazili. Na místě panovala skvělá atmosféra, pánové v oblecích a kravatách pokuřovali doutníky. Přijelo spousta nádherných kafáčů, staveb a vévodila značka Triumph. Organizace byla perfektní, spanilá jízda bez zádrhelů. Projeli jsme centrem Prahy, což je vždycky velký zážitek. No a nejde zmínit počasí, které bylo jako ze žurnálu.

Vše vyšlo. A já si celou cestu říkala, že když se spojilo tolik lidí pro dobrou věc, tak je přece jasný, že to klaplo!!!

O atmosféře mluví fotky sami za sebe. Bylo to báječný, těším se na příští rok!!!