Znáte Babes Ride Out? Nutně musíte poznat!

Babes Ride Out je dívčí moto dobrodružství, které bych jednou ráda zažila. Třeba i u nás. Protože to musí být jízda. Dámská jízda.

Znáte Babes Ride Out? Nutně musíte poznat!
Vloženo
Tags: zábava

Pojďte se na chvíli přesunout do pouště jihovýchodní Kalifornie, konkrétně do Národního parku Joshua Tree. Tady se již druhým rokem pravidelně začátkem října koná dámská akce s názvem Babes Ride Out. Holky co jezdí se sjedou za širokého okolí, kempují tady celý víkend, jezdí, povídají, baví se a především si to užívají. 

Mužům vstup zakázán!

Tato akce vznikla velmi nenápadně. Dvě kamarádky Ashmore Ellis a Anya Violet v létě 2013 napadlo, co kdyby spolu jely na motorkách kempovat. Netušily, že tento nápad odstartuje vznik čistě holčičí akce a celé komunity. Začalo se přidávat víc a víc holek.

Vítány jsou všechny dámy, které milují jízdu na motocyklu a chtějí se potkat s ostanímí 'girls who ride', chtějí se podělit o zkušenosti a něco zažít. Celá akce je o tom strávit čas s lidmi, kteří mají stejný zájem, protože ježdění dává lidi dohromady. Pokud bude u nás jednou akce tohoto typu, nesmím tam rozhodně chybět. Mrkněte sami na fotky a video. Nestálo by za to spáchat něco takového u nás? 

Fotografie zapůjčeny od fotografek Jenny Linquis a Megan Magdalana.