Flétna a Harley

Kudrnatá blondýnka, které lítají z očí jiskry, energie a dobrá náladá. S ničím nemá problém, vždycky úsměv na rtech. A kolik toho zvládá?

Parametr 1 Harley Davidson Sportster
Parametr 2 2013

Táta mi jednou řekl, že jeho kolegyně z orchestru má motorku a že se musíme vidět. „Jasný tati, tak jo, až bude čas, tak se projedeme“. Nějaká doba uplynula a klaplo to. Věděla jsem o Katce v té době pramálo. Jenom to, že hraje na flétnu. Čekala jsem, že přibublá na motocyklu zasloužilá umělkyně…nebo usedlejší paní s trvčou ☺

Upsss, tak tady jsem teda narazila!!! 

Přifrčelo totiž optimistický, veselý a temperamentní tornádo, který neustále říkalo: „tak to je maso“… Jo a já se jí nedivím, ona je totiž pěkná kost. A divila jsem se dál. Její pozitivní přístup k životu, nadhled, humor a úsměv od ucha k uchu (i přes to, že jsem ten víkend měla za sebou už 700kiláků) mi dodalo tolik energie, že jsem jenom koukala. 

Kačka jezdí na Harley Sportster SuperLow. Jezdí, protože prostě chtěla odjakživa a teď nastal ten správný čas si plnit sny. Je nadšená a pohlcená ježděním. A abych se divit nepřestala, tak Kačka kromě toho, že profesionálně hraje v Národním divadle Brno, se věnuje i kosmetice. Oboje ji ohromně baví a je to vidět…motorkářky v salónu vítá s radostí, protože bude o čem povídat. 

Projely jsme se spolu parádně, zkoukly jez na Stříbském mlýně a pořádně se zasmály. Za ten její neutuchající optimismus jí musím poděkovat. Kači děkuji, bylo to pro mě jako benzín do žíly!