Katka

S Káčou nás spojuje jedna velká věc a tou je můj Sportster. Jak nás může spojovat motorka, kromě toho, že si o nich povídáme? Jednoduše.

  • Katka
  • Katka
  • Katka
  • Katka
  • Katka
  • Katka

Svět je úžasně malej. Považte sami. Když jsem se rozhodla, že nehodlám dál jezdit jako batůžek a koukat na mohutná záda svého testosterona, ještě jsem neměla ani papíry a už jsem sjížděla inzeráty. První motorka, kterou jsme jeli vyzkoušet, byl můj Sportster 883 Roadster. Majitelkou toho červeného krasavce byla práve Káča!

Katka se ho trochu myslím bála, byl pro ni moc těžký a nesnadno se jí s ním manipulovalo. Prostě ho párkrát i “zahodila”. Že jsme si plácly, a že to byla šťastná volba asi nemusím říkat.
Ježíšek a Katčin manžel jí nakonec nadělil skvostnou Hondičku. Tak parádního café racera s krásným lakem na nádrži nešlo přehlédnout, a přiznám se že jsem jí ho i záviděla. Ale to ještě není konec příběhu! Posez v předklonu, nízká řídítka asi taky nebyly to pravé ořechové. Honda šla do světa a koupil se Harley! Sportster s “ejpama”.
A ejhle, Káča dnes křižuje republiku společně se svým mužem Petrem a nemůže si ho (oba) vynachválit, a nechápe proč se Sportyho vlastně zbavovala. Někdy je potřeba toho prostě vyzkoušet víc, aby se člověk nakonec vrátil na začátek. Katka říká, že jezdí s rozvahou a na kochačku. Ale na společné vyjížďce tak to tak vůbec nevypadalo, jezdí docela svižně a sebejistě.

Někdy je potřeba toho prostě vyzkoušet víc, aby se člověk nakonec vrátil na začátek.

Katka a její muž Petr jsou hodně potetovaní. Když jsem se ptala, kdo z nich s tím začal jako první, tak v tom se prý neshodnou. Ale začala když jí bylo asi 29. Zaparkovala tehdy golfáč se synkem před salónem a nechala se tetovat. Říká se o ní taky, že je prý výborná kuchařka, hlavně přes to maso. Není divu, když má doma 3 chlapy a psa.