Thai box a BMW?

Jezdí rychle a ráda, ale s klidem a rozvahou. Jízda je pro ni tak přirozená jakoby se s motorkou snad narodila. A kolik toho v životě už zkusila?

Parametr 1 BMW F650 GS
Parametr 2 2012

OK, ale kde začít?

Žila v Austrálii… Jezdí na koních… Procestovala svět… Boxuje... Skákala z mostu a z letadla… Bude fitness trenérkou…

Ne, tak takto ne…byl by to totiž pekelně dlouhý seznam… Klára je prostě holka, která se ničeho nebojí, do všeho jde po hlavě, ale s rozvahou. A má ráda výzvy. 

Cestování, sport a mašina

Nechápu, že se ponoří ke žralokům a nedostane psotník. Nechápu, že dokáže vstávat v 6 ráno, aby se na tréninku thai boxu nakopla do nového dne. Naštěstí chápu, proč má motorku a proč jí to baví. A jelikož na sobě pořád maká a chce jít dál, tak z jejího skútra, byla jasná další volba. První motorka bylo BMW GS, kterou jí bohužel nějací pitomci ukradli. A jelikož Klára si prostě jde za svým, pořídila si další. A dokonce lepší. 

Na svém BMW F650 GS, dokáže jet poměrně svižně a samozřejmě. Nestíhám, jsem jí pouze tak tak v patách. Na Enduro tréninku dala kde jakýho chlapa. Byly jsme se projet na Orlíku nad Vltavou, což je její srdcová záležitost, spoustu tady toho zažila. A já se jí vůbec nedivím, taky bych se do této části republiky bez problémů zamilovala. 


A to je Klára, stačila mi půlka A4, tak to berte spíš jako na okraj…☺